Територіальна організація в місті Києві

received_654369218413128

ПрАТ «Київське центральне конструкторське бюро арматуробудування» відсвяткувало 55-річний ювілей. У річницю роботи підприємства та з нагоди відкриття нової технологічної лінії на виробництво завітали народний депутат від БПП Дмитро Андрієвський та голова Солом’янського району Ігор Довбань.

received_888677958143141

«Наполеглива робота трудового колективу і його керівництва вразила мене ще 4 роки тому, під час попередньої зустрічі. Сьогодні мені надзвичайно приємно вітати працівників одразу з двома визначними подіями – ювілеєм підприємства та його розширенням. Це наочний приклад динамічного руху вперед! І така тенденція тішить, адже успішна робота й розвиток виробництва – не тільки додаткові кошти в бюджет району, а й нові робочі місця», – наголосив політик у вітальному зверненні до трудового колективу.

received_1859723907461466 received_1155553397902282

В ПрАТ «Київське центральне конструкторське бюро арматуробудування» працюють майже 500 людей. Розробки виробничників бюро задіяні в атомній і тепловій енергетиці, хімічній та авіакосмічній промисловості, нафтогазовому комплексі. Фахівці підприємства створили унікальні вироби, які не мають аналогів у світі. У ході урочистостей кращих працівників КЦКБА за сумлінну працю та визначні досягнення Дмитро Андрієвський нагородив грамотами народного депутата.

received_346797132880368 received_351589425505256

«Київське центральне конструкторське бюро арматуробудування» добре відоме й на міжнародному ринку – трубопровідна арматура солом’янського виробника користується попитом в країнах Естонії, Литви, Чехії, Німеччині, КНР. А минулого року ПрАТ «КЦКБА» отримало звання «Кращий експортер року» в галузі металургійного виробництва та виробництва готових металевих виробів.

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України