Територіальна організація в місті Києві

Арт_1

Для когось прикладом прориву будуть світові ІТ-компанії, які починали збирати мікросхеми в гаражі, а через сорок років уже освоюють космос. Але поруч нас – не менш вражаючі історії успіху. Наприклад, Вокально-хореографічний фестиваль «Київ Арт Тайм», який організований Лесею Готовкіною та Світланою Прокопчук.

«Починали з маленької школи танців у Солом’янському районі. Минуло трохи більше п’яти років – і це вже відомий фестиваль національного рівня», – зазначає депутат Київради з фракції «Солідарність» Вячеслав Непоп, який підтримує фестиваль з початку його роботи.

У 2019 році в конкурсній програмі взяли участь більше 1200 учасників віком від 3 років і до дорослих молодих виконавців. У журі – народні та заслужені артисти на чолі з Народним артистом Григорієм Чапкісом.

Цього року на сцені виступали творчі колективи болгарських, вірменських та кримськотатарських меншин, які додали конкурсу національний колорит.
Підтримую «Київ Арт Тайм» з перших фестивалів. Незважаючи на те, що на цей конкурс з’їжджаються з усіх куточків України, він досі залишається важливим стартовим майданчиком для талановитих дітей Солом’янського району. Чимало цих творчих колективів мешканці району потім бачать на відкритих концертах і святах Києва.

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України