Територіальна організація в місті Києві

Дегтяр2

“Земля – наш спільний дім” – під таким гаслом пройшло відкриття скверу, який стане ще однією перлиною Дарницького району. За підтримки депутата Київради з фракції «Солідарність» Лариси Дегтярьової відбулося  урочисте, яскраво-емоційно насичене свято, яке  порадувало всіх.

ДЕГТЯРЬОВА Дегтяр3

Дорослі, разом з дітками, написали на новій грифельній дошці добрі та щирі побажання і намалювали чудові малюнки. І також створили листівку з побажань для майбутніх поколінь. Цей месендж поклали в капсулу, яку через декілька років знайдуть нащадки.

Дегт ДЕГТЯР

«Приємно спостерігати, як діти займаються корисними справами, як сяють їх очі, які вони щирі і безпосередні. Видно, що їм це подобається. Сьогодні тут неймовірна атмосфера, це дуже гарна і корисна акція», – зазначила Лариса Дегтярьова.

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України