Територіальна організація в місті Києві

Гужва

У ці травневі дні, коли весь світ згадує події найжорстокішої із воєн, народний депутат України від БПП Дмитро Андрієвський традиційно зустрівся з учасниками бойових дій – мешканцями Солом’янського району. Незважаючи на поважний вік, колишні воїни Другої світової війни зберігають бойовий дух, оптимізм і чудову пам’ять про події тих років.

93-річний Микола Степанович Гужва очолив кулеметний розрахунок у 17 років. Брав участь у визволенні Білорусі, за бойовий подвиг під час Яссько-Кишинівської операції отримав орден Слави ІІІ ступеня, зустрів перемогу в Австрії. П’ятеро чоловіків з їхньої родини пішли на фронт, а повернувся живим лише Микола Степанович.

ALK_5169 ALK_5139

Дмитро Андрієвський зустрівся ще з однією надзвичайною людиною – це Григорій Наумович Рапопорт. Торік народний депутат вітав його з ювілеєм, а нині – з 74-ю річницею Перемоги над нацизмом. Ветеранові ніколи не забути бої за Україну, країни Балтії, на Ленінградському фронті, адже він був їх безпосереднім учасником.

«Почуття безмежної вдячності і поваги переповнюють, коли зустрічаюся з нашими ветеранами-фронтовиками. Вони власним прикладом вчать нас гідно жити, служити людям і державі та не здаватись за жодних обставин», – зазначив Дмитро Андрієвський і на згадку про пам’ятну зустріч вручив ветеранам подарункові набори.

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України