Територіальна організація в місті Києві

Конкурс малюнку (2)

Дітей не можна змусити малювати. Але якщо її заохотити, то вони одразу розуміють, що їх творчість важлива та  для оточуючих.

Після цього забрати олівці чи фарби у малюків майже неможливо. Треба тільки пильно дивитись, щоб творили вони в альбомах для малювання, а не на шпалерах у квартирі.

Саме з метою стимулювати у дітей інтерес до творчості вже вчетверте депутати з об’єднаної приймальні депутатів Київради від Оболоні проводила у дитячих садочках конкурс малюнку «Весна. Мама. Оболонь».

«За результатами цього конкурсу можна відслідковувати, як змінюється Оболонь. Діти бачать всі недоліки та не соромляться про них говорити. Після першого конкурсу я, навіть, підготувала декілька депутатських звернень, стосовно стану території. Сьогодні ситуація змінилася. На більшості малюнків парк «Наталка» та інші сквери району», – ділиться депутат Київради з фракції «Солідарність» Людмила Костенко.

Конкурс малюнку (3)

«Для мене дарувати подарунки навіть більш приємно ніж отримувати. Особливо, якщо це подарунки талановитим дітям. Звичайно, як і у всіх конкурсах, що ми проводимо абсолютно всі учасники отримали свою частину почестей. Грамоти, дипломи, призи та нагороди, а головне увага до дитячої творчості та їх способу вираження своїх емоцій стануть тим імпульсом завдяки якому дитина буде розвиватися багатогранною особистістю» – розповідає депутат Київради з фракції «Солідарність» Наталія Приходько.

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України