Територіальна організація в місті Києві

ALK_1818

Громадську приймальню народного депутата України від БПП Дмитра Андрієвського недавно відвідала школярка із Солом’янського району 10-річна Мар’ям Аміршоджаї. Разом з мамою вони прийшли на особистий прийом до політика, аби подякувати за допомогу і підтримку.

Ще в січні дівчинка не бачила на одне око – втратила зір через травму. Тоді команда народного депутата забезпечила необхідними медикаментами для  операції, яку зробили дитині. Після досить складного і тривалого періоду реабілітації око почало бачити, але поки що не на сто відсотків. Попереду у Мар’ям нові випробування для повного відновлення зору. А значить, дороговартісне лікування.

ALK_1841

«Ми й надалі не залишимо вас наодинці з труднощами  до повного одужання дитини, – запевнив маму школярки Дмитро Андрієвський. – А твоє завдання – добре навчатися», – звернувся він до дівчинки.

Мар’ям добре навчається в школі і, на відміну від ровесників, не дуже любить канікули. Вона мріє стати лікарем, раніше – кардіологом, а віднедавна – окулістом. Та ким би не була дівчинка у дорослому житті, головне, щоб на її шляху зустрічалися добрі й щирі люди, каже мама дівчинки Вікторія. А в дитинстві на таких людей школярці пощастило.

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України