Територіальна організація в місті Києві

ALK_5211

В Києві відбулась церемонія відкриття скверу, названого на честь російського опозиціонера Бориса Нємцова. Слова подяки депутатам та владі столиці адресувала донька вбитого політика-опозиціонера Жанна Нємцова. Вона взяла участь в урочистостях і зазначила, що її батько завжди був справжнім другом України.

ALK_5137

«Погляди Бориса Нємцова йшли всупереч з політикою діючої влади Росії, особливо щодо взаємин з Україною. Він не визнавав Крим частиною Російської Федерації й щиро радів успіхам українського суспільства на демократичному шляху», – наголосив у своєму виступі мер Києва Віталій Кличко.

ALK_5115 ALK_5416

Місце пам’яті видатного політика у Києві розташоване у Солом’янському районі неподалік посольства РФ. Україна стала третьою державою у світі, яка у такий спосіб увічнила ім’я російського опозиціонера. У минулому році меморіальні місця його пам’яті з’явилися у Вашингтоні й Вільнюсі.

ALK_5351

«220 років тому відомий письменник та філософ Гете сказав, що свободи та життя достойні лише ті, хто готовий за них щоденно боротися. Життя Бориса Нємцова було сповнене такої боротьби, він і загинув за нашу свободу», – зазначив народний депутат від БПП Дмитро Андрієвський.

Нагадаємо, Бориса Нємцова вбили 27 лютого 2015 року в центрі Москви. Виконавці злочину засуджені, втім замовники вбивства не знайдені й досі.

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України