Територіальна організація в місті Києві

проблематика утилізації відходів

З проблемою утилізації відходів стикаються всі країни і кожна держава вирішує це питання по-різному.

«Одним з перших пунктів у боротьбі з відходами, майже всюди, йде сортування сміття. І цей пункт, в першу чергу залежить від самих людей. Для багатьох країн Європи роздільний збір сміття – річь звичайна і робиться «на автоматі». У нас з цим ще є проблеми. Нам треба цьому ще навчатися. А робити це краще всього починаючи зі школи», – розповіла депутат Київради з фракції «Солідарність» Наталія Приходько.

Тому, за її словами, вона приєдналася до проекту Kyiv School Recycling, який впроваджується у спеціалізованій школі № 252 імені Василя Симоненка. У школі встановлені спеціальні баки для різних видів сміття.

«Завдяки цьому проекту діти зможуть не тільки привчитись до сортування сміття, але й заробити на ньому. За зданий матеріал навчальний заклад буде отримувати компенсацію, яку зможе витратити на що забажає – купити необхідний інвентар або з’їздити на екскурсію», – зазначила Наталія Приходько.

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України