Територіальна організація в місті Києві

IMG_3136

Нещодавно відбувся тренінг для працівників дільничних виборчих комісій. Досвідчений коуч та професійний юрист Олександр Шевченко провів детальний розбір ключових моментів діяльності ДВК на всіх етапах роботи.

Кандидати на посади в ДВК вивчили порядок дій на етапах підготовки до голосування, в день голосування та у період підрахунку голосів. Особливу увагу доповідач приділив нештатним ситуаціям та провокативним діям, які можуть виникати у під час роботи ДВК.

IMG_3130

«Яка наша основна задача? – Це зробити вибори мінімально затратними для бюджету і при цьому максимально прозорими, зручними для виборців та швидкими на етапі підрахунку голосів та оголошенння результатів, – зазначив голова Дарницької районної в місті Києві організації партії «БПП «Солідарність» Михайло Софілканич. – В ці дні я бачу великий потенціал Дарницького району – ми дійсно маємо все, щоб забезпечити беззаперечну якість виборчого процесу. Водночас варто пам’ятати, що високу правосвідомість та особисту організованість варто проявити всім учасникам виборчого процесу, незалежно від політичної сили, яку вони представляють або підтримують. І лише за таких умов всі ризики, імовірності виникнення нештатних ситуацій та підстави вважати вибори недійсними будуть зведені до нуля».

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України