Територіальна організація в місті Києві

новина 2

Київрада готова поставити крапку в питанні створення музею на Поштовій площі столиці. На пленарному засіданні депутати ухвалили рішення, яким врегульовують співпрацю з інвестором. Документ передбачає, що договір із забудовником Поштової площі буде припинено або суттєво змінено на вигідних для міста умовах.

Зокрема інвестору ТОВ «Хенсворд-Україна» буде запропоновано передбачити розробку, погодження та внесення змін до проектно-кошторисної і робочої документації щодо розміщення на об’єкті інвестування приміщень музею. Також забудовник має забезпечити альтернативне укріплення паль на ділянці проведення археологічних досліджень. Це дозволить проводити роботи без влаштування на даному етапі залізобетонної плити.

«Це компромісне рішення. Таким чином, артефакти, знайдені під час розкопок на Поштовій площі, будуть збережені. Також буде забезпечено музеєфікацію знахідок. Якщо інвестор не погодиться на такі умови, йому буде запропоновано припинити інвестиційний договір за згодою сторін», – повідомив депутат Київради з фракції «Солідарність» Віктор Грушко.

Відповідно до рішення, уповноважений представник КМДА не пізніше 30 днів з дня прийняття цього рішення має проінформувати депутатів КМР про стан виконання положень інвестиційного договору. Якщо інвестор відмовиться від запропонованих умов, Київрада протягом 40 днів з моменту цього рішення має вжити організаційно-правових заходів щодо розірвання інвестдоговору.

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України