Територіальна організація в місті Києві

3

В рамках безстрокової акції «Янгол в серці», ініційованою Жіночим крилом ТОП «БПП «Солідарність» в м. Києві, небайдужі кияни  та активісти Партії долучилися до збору речей для переселенців, які перебувають в зоні ООС. Речі до громадської приймальні депутата Київради з фракції «Солідарність» Наталії Маслової приносили майже кожного дня і з кожного району міста.

2 5

Зібрану гуманітарну допомогу відправили у смт. Очеретино, Ясинуватського р-ну, Донецької області. Кияни відповідально поставились до благодійного проекту й передавали речі в охайному стані, а частину навіть придбали спеціально для акції.

«Остання відправка відбулась близько 2-х місяців тому, а вже сьогодні ми готові відправляти нову, майже втричі більшу за попередню. Це дорослий та дитячий одяг, взуття, іграшки, книжки, речі особистої гігієни тощо. Ця допомога вкрай необхідна для переселенців, які через бойові дії змушені були покинути власні домівки на тимчасово  підконтрольних бойовикам територіях, і переїхати на підконтрольну Україні частину Донецької області. Переїжджаючи, люди не мали можливості забрати усі речі – лише найнеобхідніше. Тому потреба у тих чи інших речах виникає постійно, особливо у  побутових. А фінансові можливості, зазвичай, у переселенців нажаль обмежені», – розповіла ініціатор акції, координатор «Жіночого крила» Партії в м. Київ Наталія Маслова.

1

Тому безстрокова благодійна акція «Янгол в серці» залишається актуальною, а  завдяки членам Жіночого крила і киянам, які активно долучаються до неї, щодня набирає більших обертів і кількість бажаючих допомогти зростає щодня.

4

«Неймовірно пишаємось українцями, які переймаються проблемами побратимів із східних регіонів, що опинилися у скрутному становищі! Результати проведення акції «Янгол в серці» та вдячні відгуки від мешканців смт. Очеретино показали, що наша допомога, все ж таки, дуже необхідна саме в тих умовах, в яких опинилися переселенці зараз. Адже маючи необхідні повсякденні речі, мешканці Сходу, можуть не перейматися цими побутовими проблемами, а сконцентруватися на вирішенні нагальних, які вирішуються на рівні органів влади. Щиро дякуємо, кияни, за вашу небайдужу позицію, за доброту та співпереживання і сподіваємось на вашу подальшу активну участь і підтримку!» – наголосила Наталія Маслова.

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України